info@adimex.sk

M

Kontakty

+421 907 580 064

info@adimex.sk

Karpatské námestie 10A
831 06 Bratislava

Investície

Investovanie už dávno nie je záležitosťou vybranej skupiny ľudí. Najväčšie spoločnosti sveta, ale aj jednotlivci pravidelne dlhodobo investujú a rozkladajú si svoje portfólio. Zabezpečujú si tak zhodnotenie svojho kapitálu, vytvárajú si rezervy pre budúce projekty alebo neočakávané situácie. Rozmýšľate aj Vy nad budúcnosťou svojich detí a podnikania? U nás Vám pripravíme ideálne portfólio ušité na mieru podľa vašich predstáv. Všetky plány zostavujeme individuálne a podľa konkrétnych potrieb, cieľov a očakávaní.  Nevyužívame pri tom klasické „buy&hold“ postupy kde človek nakúpi akcie/bitcoiny/komodity a dúfa, že to dobre dopadne.

Práve naopak, všetky naše produkty sa vyznačujú aktívnou správou a každodennou kontrolou skúsených od našich obchodníkov, ktorí majú skutočný záujem na tom aby sa investícií darilo viac ako dobre. Naši traderi využívajú v plnej miere technické a fundamentálne analýzy. Ide o dva najbežnejšie spôsoby analýzy na finančných trhoch.

Technická analýza sa zameriava na cenové pohyby a trendy, vzorce a pomáha nám odhadnúť ako sa ceny budú pohybovať. Na druhej strane fundamentálna analýza dáva našim obchodníkom ucelený prehľad o investíciach. Využívajú sa všetky dostupné dáta, ktoré nám pomáhajú určiť relatívnu hodnotu trhu. Tu sú využívané údaje o podnikových výnosoch, geopolitických udalostiach, smerovaní a politike centrálnych bánk jednotlivých štátov a ich vplyvu na menovú politiku a iné makroekonomické dáta (ako napríklad inflácia, nezamestnanosť, vývoj HDP…..).

Aj vďaka pravidelnej kontrole a dobrému pochopeniu týchto údajov sa nám darí byť úspešnými a prinášať našim klientom pravidelné a zaujímavé zhodnotenie.

Naši poradci Vám dokážu pripraviť ideálny plán investovania, či už ste úplný začiatočník alebo skúsený investor ktorý hľadá nové príležitosti.

  1. Hlavným cieľom investovania je rast majetku a dosahovanie výnosov
  2. Ochrana pred infláciou – aby ste si mohli v budúcnosti za ušetrené peniaze kúpiť minimálne toľko ako dneska
  3. Zabezpečenie lepšieho dôchodku
  4. Zabezpečenie budúcnosti svojich detí
  5. Vytvorenie si pasívneho príjmu, ktorý Vám umožní tráviť viac času s rodinou alebo sa venovať tomu čo Vás naozaj baví
  6. Vytvorenie rezervy pre prípad neočakávaných situácií

Tak čo, chcete vedieť viac? Uvádzame príklad len niekoľkých z našich štandardných stratégií:

Tradícia

Tradícia sa venuje obchodom v oblasti akciových a dlhopisových indexov, komodít, cudzích mien a kryptomien.

Je určená pre ľudí, ktorí uprednostňujú nižšie riziko a stabilnejší výnos.

Nádej

Zaoberá sa obchodovaním kryptomien.

Ide o najvolatilnejšiu, avšak najvýkonnejšiu stratégiu v našej ponuke. Nesie so sebou zvýšené riziko, ktoré je však kompenzované vysoko nadštandardným potenciálom.

Sila

Je určená predovšetkým pre skúsených investorov, ktorí majú záujem o vyšší potenciálny výnos a nie je pre nich prekážkou vyššie riziko.

Odvaha

Venuje sa obchodovaniu cudzích mien a využíva zmeny kurzov rôznych štátnych mien z celého sveta.

Múdrosť

Obchoduje reálne komodity – suroviny, plodiny a tovary každodennej spotreby a potreby.