info@adimex.sk

M

Kontakty

+421 907 580 064

info@adimex.sk

Karpatské námestie 10A
831 06 Bratislava

Sporenie

Pravidelné sporenie je jednou z najistejších ciest k zabezpečeniu samého seba, alebo svojich detí.  Jednou z hlavných zásad investovania je aby vaše peniaze pracovali čo najdlhšie. Investícia musí rásť, a preto potrebuje čas. Vďaka pravidelnému investovaniu nie je potrebné čakať na moment kedy budete mať dostatočný rozpočet na to aby ste konečne investovali. Vyhnete sa tak aj nesprávnemu momentu pri výbere napr. akcií spoločnosti na vrchole. Pravidelné investovanie je zároveň najjednoduchším spôsobom eliminácie negatívnych emócií  a rozloženia rizika. 

Výhody pravidelného investovania :

–  znižuje sa riziko zlého načasovania začiatku investície

– nákupná cena podielov sa priemeruje a dosahuje sa lepšie zhodnotenie z dlhodobého hľadiska

– menšia záťaž na rodinný rozpočet

– vyhnete sa negatívnym emóciám pri poklesoch trhu

– vytvárate si finančnú stabilitu a nezávislosť

Aj výstup na najväčšiu horu je len sériou malých krokov. Pripravíme Vám ideálny sporiaci program kde môžete šetriť na budúcnosť svojich detí alebo starí rodičia pre svoje vnúčatá. 

Investície do väčšiny produktov je možné riešiť na pravidelnom základe aj bez povinnej mesačnej čiastky. Či už sa jedná o kryptomeny, komodity, opcie alebo iné finančné nástroje, nie je problém nastaviť individuálne podmienky bez zbytočných poplatkov. Spoločne so silou zloženého úroku vieme následne dosiahnuť výsledok sporenia tak, aby ste boli viac ako spokojný.

Spoločne si vieme dať cieľ a premyslieť, ako sa k nemu najľahšie dostaneme. Tak ako, ideme to prepočítať?