info@adimex.sk

M

Kontakty

+421 907 580 064

info@adimex.sk

Karpatské námestie 10A
831 06 Bratislava

Doplnkové služby

Napriek tomu, že sa špecializujeme predovšetkým na oblasti investícií, dívame sa na správu financií komplexne. V dnešnom previazanom svete ťažko nájdete niečo, čo by nesúviselo s niečím iným. A v prípade financií to je ešte zreteľnejšie. V rámci nášho portfólia služieb teda nájdete prakticky všetko od finančného vzdelávania a právneho poradenstva, cez daňovú optimalizáciu až po hypotéky či lízingy. Na výbere našich partnerov si dávame naozaj záležať a môžeme s kľudným srdcom prehlásiť, že tvoria špičku vo svojom odbore.

Najčastejšie využívané doplnkové služby

1. Hypotekárne a úverové poradenstvo

2. Konzultácie k poistkám

3. Právne poradenstvo

4. Daňové poradenstvo a optimalizácia

5. Zabezpečenie účtovníctva

6. Finančné vzdelávanie a gramotnosť

Hypotekárne a úverové poradenstvo

Ak sa chystáte kúpiť, stavať, rekonštruovať svoj domov prostredníctvom hypotéky, alebo chcete refinancovať existujúcu hypotéku, naše hypotekárne centrum Vám poskytne komplexný hypotekárny servis a poradenstvo. Správne sa orientovať a posúdiť ako svoje možnosti, tak ponuky jednotlivých bánk zložité, my Vám vieme celý proces získania či zmeny hypotéky výrazne uľahčiť.

Právne poradenstvo

S cieľom poskytovať našim klientom kompletný poradenský servis pod jednou strechou sme naše portfólio služieb rozšírili aj o právne poradenstvo, právne služby a korporátne služby, ktoré poskytujeme prostredníctvom spolupracujúcej advokátskej kancelárie. Náš tím právnikov má bohaté skúsenosti s poskytovaním poradenstva pri zakladaní spoločností, v oblasti práva nehnuteľností, pri konkurze a reštrukturalizácii, pri vymáhaní pohľadávok, pri likvidáciách spoločností ako aj v otázkach pracovného a obchodného práva.         

Daňové poradenstvo, optimalizácia, účtovníctvo

Ako povedal Benjamin Franklin, „nič nie je isté, len dane a smrť”. Dane a odvody sú súčasťou každej spoločnosti a zvyčajne platí, že čím viac sa vám darí, tým viac daní platíte, resp. je oveľa zložitejšie optimalizovať základ dane tak, aby ste platili dane blízke nule.

Každá spoločnosť je iná a môže si uplatňovať len niektoré z množstva metód na optimalizáciu daní. Zo skúseností vieme, že nie každá spoločnosť možnosť optimalizácie daní aj skutočne využíva. Vyznať sa v množstve právnych a daňových predpisov a k tomu poznať všetky možnosti ktoré nám daňový systém ponúka.

S tým bezprostredne súvisí spracovanie účtovníctva ako celku. Tím účtovníkov v našej spoločnosti tvoria kvalifikovaní zamestnanci, ktorí majú spolu viac ako 100 rokov skúseností s účtovaním v širokej palete oblastí. Klientom poskytujeme individuálne riešenia výhodné pre konkrétny typ a formu podnikania, tak aby boli vždy v súlade s platnou legislatívou a dlhodobo udržateľné.

Finančné vzdelávanie a gramotnosť

Jednou z našich doplnkových služieb je aj možnosť zvýšiť si vlastnú finančnú gramotnosť prostredníctvom komplexných vzdelávacích programov tak, aby Vás vo svete financií už nič neprekvapilo a Vám sa podarilo dosiahnuť nezávislosť. Podstata dosiahnutia finančnej nezávislosti je jednoduchá – pretransformujte svoje zarobené či ušetrené peniaze na pasívny príjem alebo investičný výnos. Finančné vzdelávanie vieme poskytnúť prostredníctvom akreditovaných partnerov ako jednotlivcom, tak celým firmám.

 

Zaujalo Vás niečo z našej ponuky? Kontaktujte nás!